Mardinli fotoğrafçı Engin Çelik Almanya’da eğitim verecek

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde hizmet veren Hira Fotoğrafçılık sahibi Engin Çelik, fotoğraf eğitimi için Almanya’ya davet edildi. Önümüzdeki günlerde Almanya’ya gidecek Çelik, Mardin İpekyolu Gazetesine konuştu. Çelik, “Bizim işimiz hem zor hem de eğlenceli, severek yaptığımız için çok keyif alıyoruz. Tabi zorluğu çok, uğraş istiyor, örneğin bir sahneyi defalarca çekmek zorunda kalıyoruz. En uygun kareleri yakalamaya […]

Mardinli fotoğrafçı Engin Çelik Almanya’da eğitim verecek
Mardinli fotoğrafçı Engin Çelik Almanya’da eğitim verecek
Selman Güneş
  • Yayınlanma21 Şubat 2022 09:20

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde hizmet veren Hira Fotoğrafçılık sahibi Engin Çelik, fotoğraf eğitimi için Almanya’ya davet edildi.

Önümüzdeki günlerde Almanya’ya gidecek Çelik, Mardin İpekyolu Gazetesine konuştu.

Çelik, “Bizim işimiz hem zor hem de eğlenceli, severek yaptığımız için çok keyif alıyoruz. Tabi zorluğu çok, uğraş istiyor, örneğin bir sahneyi defalarca çekmek zorunda kalıyoruz. En uygun kareleri yakalamaya çalışıyoruz. Tabi çekim yapmakla işimiz bitmiyor. Bunları bilgisayar başında düzenliyoruz. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Çok şükür bu güne kadar çok olumlu tepkiler aldık. Yurt içinin yanında yurt dışında da teklifler alıyoruz. Örneğin şu an Almanya’dan bir teklif geldi bize. Önümüzdeki günlerde Almanya’ya gidip orada eğitimler vereceğiz. Tabi bu çok güzel bir duygu, Kızıltepe’den Almanya’ya gidererek orada bildiklerimizi aktaracağız. İlimizi ve ilçemizi tanıtacağız. Biz bilek hakkımız ve alın terimizle kazanmaya çalışıyoruz. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.