Mardin’e gelen gencin imdadına Başkan Tatlıdede yetişti

Gece yarısı geldiği Artuklu ilçesinde açıkta kalan Akdeniz Üniversitesi öğrencisi Emrah Egemen’ın yardım imdadına Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede yetişti. Genç öğrenci Egemen, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, Otobüsle Mardin’e ziyaret için geldiğini, ancak gece geç saatlerde Mardin’e varacağı ve KYK yurduna ulaşım konusunda sorun yaşayacağı için Başkan Tatlıdede’yi sosyal medya hesabından etiketleyerek yardım istedi. […]

Mardin’e gelen gencin imdadına Başkan Tatlıdede yetişti
Mardin’e gelen gencin imdadına Başkan Tatlıdede yetişti
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Ağustos 2022 18:10

Gece yarısı geldiği Artuklu ilçesinde açıkta kalan Akdeniz Üniversitesi öğrencisi Emrah Egemen’ın yardım imdadına Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede yetişti.

Genç öğrenci Egemen, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, Otobüsle Mardin’e ziyaret için geldiğini, ancak gece geç saatlerde Mardin’e varacağı ve KYK yurduna ulaşım konusunda sorun yaşayacağı için Başkan Tatlıdede’yi sosyal medya hesabından etiketleyerek yardım istedi.

Genç öğrencinin paylaşımını gören Başkan Tatlıdede, numarasını yazarak gencin kendisine ulaşmasını istedi.

Başkan Tatlıdede ile irtibata geçen genç öğrenci için harekete geçildi. Başkan Tatlıdede’nin talimatı ile genç öğrenci gece geç saatlerinde KYK yurduna ulaştırıldı.

Başkan Tatlıdede sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:
“Emrah kardeşimiz dün ulaştı bize. Tabii bizde cevapsız kalamadık. Kardeşliğin şehrine hoşgeldin Emrah, seni tanıdığımıza çok sevindik.”

Bunun üzerine genç öğrenci Emrah Egemen, Başkan Tatlıdede’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.