Mardin’de ücretsiz patates dağıtılmaya başlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere üreticiden alınan soğan ve patateslerin Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dağıtımı yapılmaya başlandı. Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından çiftçiden alımı yapılan patates ve soğanlar ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Kızıltepe Kaymakamlığı, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılması amacıyla, […]

Mardin’de ücretsiz patates  dağıtılmaya başlandı
Mardin’de ücretsiz patates  dağıtılmaya başlandı
Selman Güneş
  • Yayınlanma13 Nisan 2021 16:01
  • Güncelleme13 Nisan 2021 16:09

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere üreticiden alınan soğan ve patateslerin Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dağıtımı yapılmaya başlandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından çiftçiden alımı yapılan patates ve soğanlar ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

Kızıltepe Kaymakamlığı, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılması amacıyla, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Toprak Mahsulleri Ofisinden tedarik edilen patates dağıtımı başladı.”