Mardin’de öğretmene sopalı saldırı

Mardin’in Artuklu ilçesinde bulunan Artuklu 21 Kasım Ortaokul’nda çalışan öğretmen İbrahim Y.’nin bir grubun sopalı saldırısına uğradığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Artuklu 21 Kasım Ortaokulu’nda çalışan öğretmen İbrahim Y.8 kişilik bir grubun sopalı saldırısına uğradı. Saldırıda vücudunun çeşitli yerlerine darp alan Y.’nin çevredekilerin yardımıyla kurtulduğu öğrenildi. Olaya ilişkin Y’nin üyesi olduğu Eğitim ve Bilim Emekçileri […]

Mardin’de öğretmene sopalı saldırı
Mardin’de öğretmene sopalı saldırı
Selman Güneş
  • Yayınlanma22 Eylül 2021 07:37
  • Güncelleme22 Eylül 2021 07:45

Mardin’in Artuklu ilçesinde bulunan Artuklu 21 Kasım Ortaokul’nda çalışan öğretmen İbrahim Y.’nin bir grubun sopalı saldırısına uğradığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Artuklu 21 Kasım Ortaokulu’nda çalışan öğretmen İbrahim Y.8 kişilik bir grubun sopalı saldırısına uğradı. Saldırıda vücudunun çeşitli yerlerine darp alan Y.’nin çevredekilerin yardımıyla kurtulduğu öğrenildi.

Olaya ilişkin Y’nin üyesi olduğu Eğitim ve Bilim Emekçileri (Eğitim Sen) Mardin Şubesi  yazılı bir açıklama yaptı. Saldırıyı kabul etmediklerini vurgulayan Eğitim Sen, olayın takipçisi olacaklarını açıkladı.