Reklam
Reklam
Reklam

Mardin’de Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Seçim İrtibat Bürosu açıldı

Mardin’de Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıdaroğlu gönüllüleri seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Mardin’de Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Seçim İrtibat Bürosu açıldı
Mardin’de Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Seçim İrtibat Bürosu açıldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma15 Nisan 2023 19:36

Mardin’de Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıdaroğlu gönüllüleri seçim bürosunun açılışı yapıldı.

“Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Seçim İrtibat Bürosu “ Artuklu’da Ravza Caddesi Migros Kavşağı’nda gerçekleştirilen törenle açıldı.

CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılıçarslan, İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Abdulhalim Sürer, CHP Artuklu İlçe Başkanı Bülent Olgaç, CHP Mardin Milletvekili Adayları Avukat Mehmet Sait Çelebi, Şükrü Karaboğa, Av. Nurettin Kılıç, Ömer Durak ile GÜNSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı da olan Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa’nın abisi İş İnsanı Bedrettin Karaboğa da açılışta yer alan isimler arasında yer aldı.

Hukuktan demokrasiden dolayı sorgulanmayacak bunun bedeli ne olursa olsun bunu ödemeye hazırız diyen CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılınçaslan, “Tekçi zihniyetin son bulması için bileşenlerle bugün omuz omuza mücadele ediyoruz. Bugün sayın cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim koordinasyon merkezinin açılışı için bir aradayız. Mardin’imize ve ülkemize yakışır bir siyasi mücadelenin içindeyiz, biz bir bir biraraya geliriz ve beraber çoğunluk sağlarız. Türkiye’nin tek sesi olacağız. Sözümüz söz Cumhurbaşkanımız adayının sözü söz ve hepimizin sözü söz hiç kimseye hukuktan demokrasiden dolayı sorgulanmayacak bunun bedeli ne olursa olsun bunu ödemeye hazırız biz bu mücadeleden vazgeçmeyeceğiz. Hepimiz birimiz birimiz hepimiz için bizim bileşenler içerisinde bizim siyasi parti içerisinde birçok küskün, dargın arkadaşlarımız olabilir. Biz o gözle bakmıyoruz, bu insanlarımız hem bizde hem diğer siyasi bileşenlerde bu bir fedakarlık dönemidir ve bunu yapmak zorundayız. Bizden sonraki nesillere çocuklarımızın geleceği sosyal hukuk devlet söz konusu bunun için herkese özellikle bu adaylık sürecinde ve bileşenlerimiz ile beraber çoğu arkadaşlarımız fedakarlık yapmıştır ve o fedakarlıkları hiç unutulmayacak. Hiç kimse küskün değildir, bugün hepimiz bir aradayız. Bu mutlu günümüzde bu başlangıç günümüzde hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.