Mardin’de kayıp olan Ümüd Can Özen’den acı haber geldi

Mardin’de 5 gündür kendisinden haber alınamayan 16 yaşındaki lise öğrencisi Ümüd Can Özen, Artuklu ilçesinde bulunan inşaat halindeki bir binada ölü bulundu. Alınan bilgiye göre, İzmir Buca Atatürk Spor Lisesi 2. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Ümüd Can Özen, geçtiğimiz hafta akrabalarını ziyaret etmek için Mardin’in Kızıltepe ilçesine gelmişti. 3 Eylül Cuma günü dışarıya yemek yemek […]

Mardin’de kayıp olan Ümüd Can Özen’den acı haber geldi
Mardin’de kayıp olan Ümüd Can Özen’den acı haber geldi
Selman Güneş
  • Yayınlanma8 Eylül 2021 21:27

Mardin’de 5 gündür kendisinden haber alınamayan 16 yaşındaki lise öğrencisi Ümüd Can Özen, Artuklu ilçesinde bulunan inşaat halindeki bir binada ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, İzmir Buca Atatürk Spor Lisesi 2. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Ümüd Can Özen, geçtiğimiz hafta akrabalarını ziyaret etmek için Mardin’in Kızıltepe ilçesine gelmişti. 3 Eylül Cuma günü dışarıya yemek yemek için çıkan Özen’den akşama kadar haber alınamayınca ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu bildirilmişti. Ümüd Can Özen Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi Urfa Caddesi Cumhuriyet Meydanı otobüs duraklarında bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansımıştı. Görüntülerde Özen’in beyaz tişört, siyah-beyaz şapka ve siyah maske taktığı görülmüştü. Özen, bugün Artuklu ilçesinde bulunan inşaat halindeki bir binada asılı halde ölü bulundu. Özen’in cansız bedenini gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi.

Ümüd Can Özen’in cenazesinin otopsi yapılmak üzere Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi.