Mardin’de hamile ve engelli kamu görevlilerine idari izin

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Mardin merkez ve ilçelerinde engelli ve hamile kamu görevlilerinin izinli sayılacağı bildirildi. Mardin’de etkisi sürdüren kar yağışı sonrası Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’tan açıklama geldi. Pazartesi günü engelli ve hamile personellerin izinli sayılacağı belirtildi. Vali Demirtaş, twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi “Mardin’imiz genelinde olumsuz hava koşullarının devam etmesi nedeniyle […]

Mardin’de hamile ve engelli kamu görevlilerine idari izin
Mardin’de hamile ve engelli kamu görevlilerine idari izin
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Ocak 2022 10:04

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Mardin merkez ve ilçelerinde engelli ve hamile kamu görevlilerinin izinli sayılacağı bildirildi.

Mardin’de etkisi sürdüren kar yağışı sonrası Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’tan açıklama geldi. Pazartesi günü engelli ve hamile personellerin izinli sayılacağı belirtildi.

Vali Demirtaş, twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi “Mardin’imiz genelinde olumsuz hava koşullarının devam etmesi nedeniyle Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli kamu görevlilerimiz, 24.01.2022 Pazartesi günü 1 gün süre ile idari izinli sayılacaktır.” dedi.