Mardin’de Anadolu Atölyesi eğitim programına 5 ülkeden 60 fotoğraf sever katıldı

Mardin’de düzenlenen Anadolu Workshop (Anadolu Atölyesi) eğitim programında Türkiye’nin farklı illerinden ve 5 ülkeden 60 fotoğraf sever usta fotoğrafçılardan 3 gün boyunca eğitim gördü. Organizatör Tuncay Görgün’ün öncülüğünde Anadolu Workshop (Anadolu Atölyesi) eğitim semineri Mardin’de düzenlendi. Fotoğraf atölyesi eğitim seminerinde Türkiye, Fransa Irak, İran ve Bulgaristan’dan 60 fotoğraf severler eğitim gördü. Fotoğraf severler teorik bilgilerin […]

Mardin’de Anadolu Atölyesi eğitim programına 5 ülkeden 60 fotoğraf sever katıldı
Mardin’de Anadolu Atölyesi eğitim programına 5 ülkeden 60 fotoğraf sever katıldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Ocak 2022 11:26
  • Güncelleme17 Ocak 2022 14:01

Mardin’de düzenlenen Anadolu Workshop (Anadolu Atölyesi) eğitim programında Türkiye’nin farklı illerinden ve 5 ülkeden 60 fotoğraf sever usta fotoğrafçılardan 3 gün boyunca eğitim gördü.

Organizatör Tuncay Görgün’ün öncülüğünde Anadolu Workshop (Anadolu Atölyesi) eğitim semineri Mardin’de düzenlendi. Fotoğraf atölyesi eğitim seminerinde Türkiye, Fransa Irak, İran ve Bulgaristan’dan 60 fotoğraf severler eğitim gördü. Fotoğraf severler teorik bilgilerin yanında sahada da eğitim gördü. Mehmet şahin, Fransalı David Bülent Bag ve Özcan Çalışır fotoğraf çekiminde eğitim verirken videoda Selim Durak eğitim verdi.

Seminerde eğitim veren ödüllü fotoğraf sanatçısı Mehmet Şahin, “Çok güzel ve yaralı bir eğitim oldu. Bu eğitimde Mardin’imizi de güzel bir şekilde tanıttığımıza inanıyorum. Bütün katılımcılara çok teşekkür ederim. Mardin’imizin tarih kokan mekanlarında 5 ülkeden fotoğraf severi buluşturduk. Bu tür eğitimlerin devam edeceğini belirtmek istiyorum.” dedi.