Mardin’de 4 buçuk porsiyon yemek ve künefe 849 lira tutuyor

Mardin Artuklu ilçesinde bir restaurantta yemek yiyen 3 kişiye 849 liralık hesap gelmesi tepki topladı. Mardin’in Artuklu ilçesi Yenişehir Mahallesinde bir restoranda giden 3 kişi yemek yedikten sonra gelen hesap karşısında şaşkınlığa uğradı. Dört buçuk porsiyon yemek ve 2 künefeye 849 TL hesap çıkaran işletme hakkında sosyal medyada tepki yağdı. İki Arkadaşı ile gittikleri restaurantta […]

Mardin’de 4 buçuk porsiyon yemek ve künefe 849 lira tutuyor
Mardin’de 4 buçuk porsiyon yemek ve künefe 849 lira tutuyor
Selman Güneş
  • 17 Ağustos 2022 16:52

Mardin Artuklu ilçesinde bir restaurantta yemek yiyen 3 kişiye 849 liralık hesap gelmesi tepki topladı.

Mardin’in Artuklu ilçesi Yenişehir Mahallesinde bir restoranda giden 3 kişi yemek yedikten sonra gelen hesap karşısında şaşkınlığa uğradı. Dört buçuk porsiyon yemek ve 2 künefeye 849 TL hesap çıkaran işletme hakkında sosyal medyada tepki yağdı.

İki Arkadaşı ile gittikleri restaurantta fahiş bir fiyat ile karşılaştıklarını sosyal medyada paylaşan Engin Gökçen adındaki vatandaş, geçen hafta İstanbul’da 6 kişi yemek yediklerini ve 850 lira para ödediklerini, Mardin de yemek yedikleri yerin ne bir deniz kıyısı nede benzer özelliklere sahip bir konumu olmadığını belirtti. Gökçe, “Mardin’de yemek sektöründe fahiş fiyatlarla vatandaş mağdur ediliyor. Burası Bodrum değil, Kuşadası Değil, Marmaris, Alanya, Kemer, Antalya değil burası Mardin Artuklu… Dört buçuk porsiyon yemek ve 2 künefe 849 TL. Hem de Mardin Merkez Artuklu’da din, iman, vicdan ve merhamet kalmamış, denetim kalmamış. Resmi kurumlar lütfen göreve, vatandaşları mağdur edenlere tedbir ve önlem alın.” ifadelerine yer verdi.