Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı Öter’den bayram mesajı

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Mehmet Şerif Öter, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Dayanışmanın ve paylaşmanın sembolü olan Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Öter, ”Küskünlerin birbiriyle barıştığı, İslam coğrafyasında kanın akmadığı, ülke olarak huzuru ve mutluluğu bir arada yaşadığımız bir Kurban Bayramı olmasını temenni ediyorum. Pandemi nedeniyle 2 yıldan beridir sevdiklerimizden bayram […]

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı Öter’den bayram mesajı
Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı Öter’den bayram mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Temmuz 2021 16:32
  • Güncelleme19 Temmuz 2021 16:57

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Mehmet Şerif Öter, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Dayanışmanın ve paylaşmanın sembolü olan Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Öter, ”Küskünlerin birbiriyle barıştığı, İslam coğrafyasında kanın akmadığı, ülke olarak huzuru ve mutluluğu bir arada yaşadığımız bir Kurban Bayramı olmasını temenni ediyorum.

Pandemi nedeniyle 2 yıldan beridir sevdiklerimizden bayram günleri bile ayrı kaldık. Çok şükür aşıdan sonra normalleşme başladı ve bu bayramda eş, dost akraba ziyaretleri yapabileceğiz. Ama lütfen tedbiri elden bırakmayalım. İnşallah o özlediğimiz bayramları Bu Kurban Bayramı’nda huzur ve mutluluk içerisinde geçiririz. Tüm insanlığın pandemisiz ve felaketiz yıllarına vesile olacaktır. Bu temennilerle tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramını kutluyorum.” dedi.