Mardin Park Hastanesi’nden gazetecilere Check-up hizmeti

Mardin Park Hastanesi  tarafından 10 Ocak Gazeteciler Gününe Özel il ve ilçelerde görev yapan gazetecilere ücretsiz Check-up hizmeti verildi. Hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, tarafından karşılanan gazeteciler, kendilerine uygulanılacak Check-Up için hasta yönlendirme görevlilerinin refakatinde ilgili birimlere götürülerek ilgili tetkik ve muayeneye tabii tutuldu. Mardin’de kurulan ilk Özel Hastane olma özelliği de taşıyan Özel […]

Mardin Park Hastanesi’nden gazetecilere Check-up hizmeti
Mardin Park Hastanesi’nden gazetecilere Check-up hizmeti
Selman Güneş
  • Yayınlanma10 Ocak 2023 13:27

Mardin Park Hastanesi  tarafından 10 Ocak Gazeteciler Gününe Özel il ve ilçelerde görev yapan gazetecilere ücretsiz Check-up hizmeti verildi.

Hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, tarafından karşılanan gazeteciler, kendilerine uygulanılacak Check-Up için hasta yönlendirme görevlilerinin refakatinde ilgili birimlere götürülerek ilgili tetkik ve muayeneye tabii tutuldu.

Mardin’de kurulan ilk Özel Hastane olma özelliği de taşıyan Özel Mardin Park Hastanesi şehirde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine ücretsiz Check-up hizmeti verdi.

Anadolu Gazeteciler  Cemiyeti Başkanı  Cemil Aydoğan, “Özel Mardin Park Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, gece gündüz demeden görevleri başında olan gazetecilerin sağlıklı bir bünyeye sahip olmaları için kurumsal olarak imkanları dahilinde destek oluyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Aydoğan, “Özel Mardin Park Hastanesi sadece 10 Ocak Gazeteciler günü  değil her zaman yanımızda oluyor. Böyle bir hizmeti vermeleri bizi onurlandırıyor.” dedi.

Gazetecilerin zor ve meşakkatli bir görev yaptığına işaret eden Ersöz, ‘”Mardin’de görev yapan basın mensuplarımızın sağlıklı bir bedene sahip olmaları ve bunu sosyal yaşamlarına da pozitif anlamda yansıtabilmeleri açısından kurumsal olarak bir nebze de olsa katkıda bulunmak istedik. Bu özel günlerinde Mardin Park Hastanesi olarak; basın mensuplarımıza bu günümüzü ayırarak onları Check-up’tan geçirme kararı aldık ve  bu uygulamayı 6 yıldır gerçekleştirerek, geleneksel hale getirdik. Bütün gazetecilerimize bundan sonraki yaşamlarında da tıpkı bugünkü gibi sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Basın mensuplarımıza hastanemizin kapıları her zaman ardına kadar açıktır.” diye konuştu.

Özel Mardin Park Hastanesi yetkililerine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Gazetecilerin sosyal yaşamına katkıda bulunmak amacıyla her yıl geleneksel hale getirilen 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde Check-up uygulamasını taktirle karşıladıklarını söyledi.