Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar bıçaklı saldırıya uğradı

Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar’ın bu gün öğle saatlerinde işyerinin önünde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce bıçaklı saldırıya uğradığı öğrenildi. Mardin Kızıltepe’de 2017 de kurulan Çaykur Rizesporlular Derneği’nin başkanlığını o tarihten beri yürüten Harun Çınar, edinilen bilgilere göre, bu gün öğle saatlerinde kendi işyerinin önünde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından […]

Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar bıçaklı saldırıya uğradı
Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar bıçaklı saldırıya uğradı
Selman Güneş
  • Yayınlanma14 Şubat 2022 15:51
  • Güncelleme14 Şubat 2022 15:57

Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar’ın bu gün öğle saatlerinde işyerinin önünde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce bıçaklı saldırıya uğradığı öğrenildi.

Mardin Kızıltepe’de 2017 de kurulan Çaykur Rizesporlular Derneği’nin başkanlığını o tarihten beri yürüten Harun Çınar, edinilen bilgilere göre, bu gün öğle saatlerinde kendi işyerinin önünde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından bıçaklı saldırıya uğradığı iddia edildi. 2 yerinden yara alan Harun Çınar’ı komşuları Kızıltepe Devlet hastanesine kaldırdı.

Çınar, karın boşluğu ve kolundan ağır yaralandı. İç kanama geçiren Çınar Kızıltepe Devlet Hastanesinde ameliyata alındı. Ameliyattan çıkan Çınar’ın normal servise alındığı öğrenildi.
Telefonla ulaştığımız Çınar’ın kardeşi olay ile iligli bilgi sahibi olmadığını söyledi.
Çaykur Rizespor resmi Twitter hesabından Başkan Çınar için geçmiş olsun mesajı yayınlandı. Mesajda şu ifadelere yer verildi: “Bugün iş yerinin önünde saldırıya uğrayan Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar ağır yaralanarak hastaneye kaldırılmıştır.

Çınar’ın en kısa sürede sağlığına kavuşmasını umuyor, kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”