Mardin Büyükşehir Belediyesinin logosu halk oylamasında

Mardin Büyükşehir Belediyesinin logosunu belirlemek için “Halk Oylaması” başlatıldı. Belediye’den yapılan açıklamada  “Vatandaşlarımız, 17 Marta Çarşamba günü saat17.00’ye kadar oylamaya katılabilecek. Medeniyetler beşiği, binyıllardan beridir sosyal yaşamı ile örnek olmuş, dinlerin, dillerin ve kültürlerin bir arada kardeşçe yaşadığı kadim şehrimizin tarihini yansıtacak Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin logosunu vatandaşlarımızın belirlemesi için “Halk Oylamasına” çıkıldı. Vatandaşlarımız,  http://anket.mardin.bel.tr/ internet […]

Mardin Büyükşehir Belediyesinin logosu halk oylamasında
Mardin Büyükşehir Belediyesinin logosu halk oylamasında
Selman Güneş
  • Yayınlanma12 Mart 2021 12:22

Mardin Büyükşehir Belediyesinin logosunu belirlemek için “Halk Oylaması” başlatıldı.

Belediye’den yapılan açıklamada  “Vatandaşlarımız, 17 Marta Çarşamba günü saat17.00’ye kadar oylamaya katılabilecek.

Medeniyetler beşiği, binyıllardan beridir sosyal yaşamı ile örnek olmuş, dinlerin, dillerin ve kültürlerin bir arada kardeşçe yaşadığı kadim şehrimizin tarihini yansıtacak Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin logosunu vatandaşlarımızın belirlemesi için “Halk Oylamasına” çıkıldı.

Vatandaşlarımız,  http://anket.mardin.bel.tr/ internet adresinde yayınlanan 5 logo içerisinden beğendikleri logoyu tercih edebilecekler.

Oylama, 17 Mart Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar devam edecek. Vatandaşlarımızdan yüksek katılım bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.