Mardin 1969 Spor’dan maçın hakemi Kamalak’a sert tepki

Mardin 1969 Spor, Mazıdağı Fosfat Spor maçı ardından hakemler Burak Kamalak ve İsmail Akbulut ile ilgili sert açıklamalarda bulundu. 

Mardin 1969 Spor’dan maçın hakemi Kamalak’a sert tepki
Mardin 1969 Spor’dan maçın hakemi Kamalak’a sert tepki
Selman Güneş
  • 6 Mart 2023 19:47
  • 6 Mart 2023 19:59

Mardin 1969 Spor, Mazıdağı Fosfat Spor maçı ardından  hakemler Burak Kamalak ve İsmail Akbulut ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Kırmızı lacivertli yönetimden yapılan açıklama şu şekilde: “Şampiyonluk yarışında bulunduğumuz bu zorlu süreçte dün sahamızda oynadığımız Mazıdağı Fosfat Spor maçında bir kez daha gördük ki iyi oynamak galip gelmek için yetmiyormuş. Hakemin görevi adalet dağıtmaktır. Tarafsız olması gereken hakem ortamı germekten başka bir şey yapmadı. Maçta kötü niyetli bir hakemin bir takıma ne kadar avantaj sağladığına tekrar şahit olduk. Dün resmen Burak Kamalak ve İsmail Akbulut’un daha önce kendisine sunulan tiyatrosunu çok iyi oynadı. Kritik alanlarda verilmeyen faulleri mi, aleyhimize kaldırılan ofsayt ile alakası olmayan kararları mı sayalım? Bu görüntülerin tamamını belgeli şekilde Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kuruluna İleterek Mardinsporumuzun hakkını sonuna kadar savunacağımızı belirtmek isteriz.”