Mardin 1969 Spor’da transfer rüzgarı 

TFF Bölgesel Amatör Ligi’nde( BAL) mücadele edecek olan Mardin 1969 Spor, başkan ve yönetim kurulu belirlendikten sonra daha önce anlaştığı futbolcuları tek tek açıkladı. Kırmızı Lacivertli takımda başkanlığı seçilen Ekrem Sümer, hedefleri doğrultusunda teknik direktör Cevdet Uzunköprü ile anlaştıklarını açıklamıştı. Uzunköprü’nün yardımcıları ise Bülent Ayan, Serdal Peker ve kaleci antrenörü Sebahattin Çoban oldu.  Teknik heyetini belirleyen Mardin […]

Mardin 1969 Spor’da transfer rüzgarı 
Mardin 1969 Spor’da transfer rüzgarı 
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Eylül 2022 17:21

TFF Bölgesel Amatör Ligi’nde( BAL) mücadele edecek olan Mardin 1969 Spor, başkan ve yönetim kurulu belirlendikten sonra daha önce anlaştığı futbolcuları tek tek açıkladı.

Kırmızı Lacivertli takımda başkanlığı seçilen Ekrem Sümer, hedefleri doğrultusunda teknik direktör Cevdet Uzunköprü ile anlaştıklarını açıklamıştı. Uzunköprü’nün yardımcıları ise Bülent Ayan, Serdal Peker ve kaleci antrenörü Sebahattin Çoban oldu. 

Teknik heyetini belirleyen Mardin 1969 Spor iç transferde ilk önce kaptan Rıdvan Sönmez, Mehmet İlter, Beytullah Çamurlu ve altp yapıdan yetişen Zeki Pirhan Cırık,  ile el sıkıştı.

Ardından dış transfere yönelen kırmızı lacivertli takım Turgut Zengin, Erdi Yıldırım, Kemal İşlemek, Alptekin Teytey, Deniz Özyeşiller, Cihan Ak, Habip Akman, Mücahit Tufan, Muhammed Furkan Demir, Ekin Şahin Kaya, Ahmet Metin Doğan, Celal Geyik, Ahmet Burak Kaptan, Emir Kireççi, Murat Akıncı, ,Ahmet Can Özdemir, Gökhan Ekmen, Özkan Alçu, Serhat Değer, Anıl Demir, Fatih Arat ve Yavuz Kaygısız’ı renklerine bağladı.