Mardin 1969 Spor’a moral yemeği

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Mardin 1969 Spor, Büyükçekmece Tepecikspor maçı için geldiği İstanbul’da Mardinli hemşehrimiz Hatip Algöz, kendi işletmesi olan Florya Hatay Sofrası’nda akşam yemeğinde ağırladı. Geceye; Kulüp Başkanı Nasır Duyan, MARDİNDER Başkanı Nedim Kaya, MARİS Başkanı vekili MİDMAR Oteli sahibi Sabahattin Fidan, İş insanı Mahmut Kılınç Gazala, MARDİNDER Yönetim Üyesi […]

Mardin 1969 Spor’a moral yemeği
Mardin 1969 Spor’a moral yemeği
Selman Güneş
  • 4 Aralık 2021 08:09
  • 4 Aralık 2021 08:10


Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Mardin 1969 Spor, Büyükçekmece Tepecikspor maçı için geldiği İstanbul’da Mardinli hemşehrimiz Hatip Algöz, kendi işletmesi olan Florya Hatay Sofrası’nda akşam yemeğinde ağırladı.

Geceye; Kulüp Başkanı Nasır Duyan, MARDİNDER Başkanı Nedim Kaya, MARİS Başkanı vekili MİDMAR Oteli sahibi Sabahattin Fidan, İş insanı Mahmut Kılınç Gazala, MARDİNDER Yönetim Üyesi Mehmet Remzi Tanış, Dr. Perihan Ablaya, teknik heyetimiz futbolcular, ve çok sayıda Mardinli İş insanı katıldı.


Mardin 1969 Spor Başkanı Nasır Duyan İş insanı Hatip Algöz’e plaket takdim etti. Algöz’e teşekkür eden Duyan, Mardinspor’un kadim kentin önemli bir değeri olduğunu ve her kesimin takıma sahip çıkması gerektiğini vurguladı. Gittikleri hiçbir deplasmanda kendilerini yalnız hissetmediklerini belirten Duyan, “Mardinli hemşehrilerimiz bizi bağrına basıyor, takımımızı en güzel şekilde ağırlıyorlar. Bu akşam da İstanbul’un en nezih mekanlarından biri olan Florya Hak Evrensel Hataya Sofrası’nda değerli hemşehrimiz Hatip Algöz tarafından ağırlandık. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.