Mardin 1969 Spor sezon hazırlıklarını sürdürüyor

Mardin 1969 Spor 2021-2022 sezonu hazırlıklarını Erzurum kampından sonra kendi evinde sürdürüyor. Türkiye Futbol Federasyonu 3 Lig ekiplerinden Mardin 1969 Spor Erzurum’da güç depoladıktan sonra kente döndü. Sezon hazırlıklarının Mardin  etabını  21 Kasım Stadı’nda sürdüren kırmızı- lacivertli takım, akşam antrenmanında düz koşu ve koordinasyonla başladı. İdmanda 3 gruba ayrılan futbolcular 5’e 2 top kapma ve […]

Mardin 1969 Spor sezon hazırlıklarını sürdürüyor
Mardin 1969 Spor sezon hazırlıklarını sürdürüyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Ağustos 2021 21:15
  • Güncelleme24 Ağustos 2021 21:32

Mardin 1969 Spor 2021-2022 sezonu hazırlıklarını Erzurum kampından sonra kendi evinde sürdürüyor.

Türkiye Futbol Federasyonu 3 Lig ekiplerinden Mardin 1969 Spor Erzurum’da güç depoladıktan sonra kente döndü. Sezon hazırlıklarının Mardin  etabını  21 Kasım Stadı’nda sürdüren kırmızı- lacivertli takım, akşam antrenmanında düz koşu ve koordinasyonla başladı. İdmanda 3 gruba ayrılan futbolcular 5’e 2 top kapma ve pas  yaparak çalışmaları sonlandırdı.

Başkan Nasır Duyan: Mardin’in hedefi, şampiyonluk

Kulüp Başkanı Nasır Duyan, Başkan Yardımcısı Rıdvan Aşar ve yönetim kurulu üyeleri de idmanın bir kısmını saha kenarından izledi. Başkan Duyan futbolculara başarılar diledi. Duyan, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Şehrin takıma sahip çıkması gerektiğini belirtti. Duyan,  “Mardin 1969 Spor Erzurum’da 11 gün kamp yaptı. Ben de kampa gittin, takım çok iyiydi. Takımımız genç ve dinamik futbolculardan kurulu. Güzel bir takım kurduk. Bu sene Mardin güzel işler başaracak. Teknik ekibimiz tecrübeli, ve heyecanlılar. Biz de yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Valimiz bize çok yardımcı oldu. Esnaf, vatandaş, sanayiciler de bize yardımcı olmalı. futbolculara güvenmeli. Gün birliktelik günü, küsme günü değil. Biri birimize zeytin dalı uzatmalıyız. Mardin’in hedefi, şampiyonluk. Artık Mardin’in hakkı 1. Lig, ve Süper Lig olacak ve bu niyetle çıktık, inşallah başaracağız.” dedi.

 Mardin temsilcisi Eylül ayının ilk haftasında Modafon’u ağırlayacak.