Mardin 1969 Spor Kırıkkale deplasmanında

Mardin 1969 Spor,  ligin 6. haftasında Kırıkkale Büyük Anadoluspor ile 9 Eylül Cumartesi (yarın) günü deplasmanda karşılaşacak. Türkiye Futbol Federasyonu  (TFF) 3. Lig 3. Grup müsabakaları 9 Eylül Cumartesi (yarın) başlıyor. Mardin 1969 Spor ligin 6. haftasında oynayacağı Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı için hava yoluyla Ankara’ya oradan da karayoluyla dün Kırıkkale’ye vardı. Mardin’de 3 eksik […]

Mardin 1969 Spor Kırıkkale deplasmanında
Mardin 1969 Spor Kırıkkale deplasmanında
Selman Güneş
  • 8 Ekim 2021 13:44

Mardin 1969 Spor,  ligin 6. haftasında Kırıkkale Büyük Anadoluspor ile 9 Eylül Cumartesi (yarın) günü deplasmanda karşılaşacak.

Türkiye Futbol Federasyonu  (TFF) 3. Lig 3. Grup müsabakaları 9 Eylül Cumartesi (yarın) başlıyor. Mardin 1969 Spor ligin 6. haftasında oynayacağı Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı için hava yoluyla Ankara’ya oradan da karayoluyla dün Kırıkkale’ye vardı.

Mardin’de 3 eksik

Kırmızı lacivertli takım bugün yaptığı antrenmanla Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Mardin 1969 Spor’da kırmızı kart cezalısı Mustafa Aydoğdu, sakatlıkları bulunan Ramiz Ok ve Beytullah Çamurlu haricinde eksik futbolcu bulunmuyor. 

MAÇIN HAKEMİ BELİRLENDİ

Kırmızı lacivertli takım yarın saat 14.00’te Kırıkkale Başpınar Stadı’nda Kırıkkale Büyük Anadoluspor  ile karşılaşacak. Müsabakada hakem Tayfun Sarı düdük çalacak. Sarı’nın yardımcılıklarını Serkan Gülçer ve Ahmet Oğuz Yılmaz yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Gökhan Özdemir olacak.

Öte yandan, Mardin 1969 Spor ligde 2 yenilgi, 2 beraberlik ve bir galibiyetle 5 puanda bulunurken Kırıkkale temsilcisi ise 3 beraberlik, bir galibiyet ve bir mağlubiyetle ligde 6 puanı bulunuyor.