Mardin 1969 Spor kaptanı Rıdvan Sönmez: “Modafen maçında taraftarımıza 3 puanı armağan edeceğiz”

Mardin 1969 Spor, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Gurup 1. haftasında Modafen ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bitirdi. Takımın kaptanı Rıdvan Sönmez, lige iyi başlayıp ligi de iyi bitirmek istediklerini söyledi. Maç öncesi konuşan Kırımızı-Lacivertli takımın kaptanı Rıdvan Sönmez lige 3 puanla başlamak istediklerini belirtti. Sönmez, “İlk maçımız Modafen ile olacak. Biz günlerdir bu […]

Mardin 1969 Spor kaptanı  Rıdvan Sönmez: “Modafen maçında taraftarımıza 3 puanı armağan edeceğiz”
Mardin 1969 Spor kaptanı  Rıdvan Sönmez: “Modafen maçında taraftarımıza 3 puanı armağan edeceğiz”
Selman Güneş
  • Yayınlanma3 Eylül 2021 08:14

Mardin 1969 Spor, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Gurup 1. haftasında Modafen ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bitirdi. Takımın kaptanı Rıdvan Sönmez, lige iyi başlayıp ligi de iyi bitirmek istediklerini söyledi.

Maç öncesi konuşan Kırımızı-Lacivertli takımın kaptanı Rıdvan Sönmez lige 3 puanla başlamak istediklerini belirtti. Sönmez, “İlk maçımız Modafen ile olacak. Biz günlerdir bu maçı bekliyoruz. Bu sene iyi bir takım kurduk. Yönetimin ve taraftarın beklentisinin farkındayız. Bu maça iyi başlamak istiyoruz. İyi başlayıp Allah’ın izniyle sezon sonunu iyi bitirmek istiyoruz.  İnşallah Modafen maçında 3 puanla merhaba diyeceğiz”. dedi.

Son olarak taraftara seslenen Sönmez, “İki senedir taraftardan yoksun bir şekilde bütün takımlar sahaya çıkıyor. Biz de taraftarımızı hasretle bekliyoruz. Cumartesi saat 15.30’da bütün taraftarımızı arkamızda görmek istiyoruz. Modafen maçında taraftarımıza 3 puanı armağan edeceğiz”. diye konuştu.