Mardin 1969 Spor  Başkanı Ekrem Sümer görevinden istifa etti

Bölgesel Amatör Lig ( BAL) 1. Grup ekiplerinden Mardin 1969 Spor’un Kulüp Başkanı Ekrem Sümer, oğlunun sağlık sorunları nedeniyle başkanlık görevinden ayrıldığını duyurdu. Ekrem Sümer yaptığı yazılı açıklamada Mardin 1969 Spor’un bir neferi olarak yönetimdeki yol arkadaşlarının her zaman yanında olacağını hatırlatarak şunları kaydetti: “Çocukluğumun sevdası gençlik yıllarından beri taraftarı olmaktan büyük onur ve şeref duyduğum […]

Mardin 1969 Spor  Başkanı Ekrem Sümer görevinden istifa etti
Mardin 1969 Spor  Başkanı Ekrem Sümer görevinden istifa etti
Selman Güneş
  • Yayınlanma9 Kasım 2022 19:02

Bölgesel Amatör Lig ( BAL) 1. Grup ekiplerinden Mardin 1969 Spor’un Kulüp Başkanı Ekrem Sümer, oğlunun sağlık sorunları nedeniyle başkanlık görevinden ayrıldığını duyurdu.


Ekrem Sümer yaptığı yazılı açıklamada Mardin 1969 Spor’un bir neferi olarak yönetimdeki yol arkadaşlarının her zaman yanında olacağını hatırlatarak şunları kaydetti:

“Çocukluğumun sevdası gençlik yıllarından beri taraftarı olmaktan büyük onur ve şeref duyduğum Mardin 1969 Spor’a bir süre önce büyük bir sevinç ve heyecanla başlamış olduğum Başkanlık görevinden, oğlumun sağlık sorunları nedeniyle istemeyerek  ayrılmak zorunda kalıyorum. İl dışında devam edecek ve muhtemelen uzayacağı ön görülen tedavi sürecinde gönül verdiğim camiamızın şampiyonluk yolundaki yürüyüşüne tıpkı çocukluğumdaki taraftarlık heyecanı ve Mardin’e gönül vermiş, Mardinlilik aidiyetiyle yoğrulmuş bir iş insanı kimliğiyle kutlu yürüyüşün bir neferi olarak yönetimdeki yol arkadaşlarımın her zaman yanında olmaya devam edeceğimi belirtirken, bu süreçte görevden affımı anlayışla karşılayan, zor dönemde şahsıma güvenip destek olan, yaptığımız çalışmalarda katkıları bulunan herkese ve özellikle de büyük Mardinspor taraftarları ve camiasına en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Şampiyonluklarda buluşmak üzere.”