Mardin 1969 Spor Antalya’da kampta

İkinci devre hazırlıkları kapsamında Antalya’nın Lara ilçesinde kampa giren takımımız, sabah saatlerinde buradaki ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Kırmızı lacivert takımın Teknik Direktörü Mehmet Akbulut, yönetiminde gerçekleştirilen antrenman saat 10.30’da başladı. düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından topla birlikte çalıştı. Mardin 1969 Sporumuz, akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla hazırlıklarına devam etti. İkinci devreye hazırlıklı girmek için […]

Mardin 1969 Spor Antalya’da kampta
Mardin 1969 Spor Antalya’da kampta
Selman Güneş
  • 24 Aralık 2021 20:36

İkinci devre hazırlıkları kapsamında Antalya’nın Lara ilçesinde kampa giren takımımız, sabah saatlerinde buradaki ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Kırmızı lacivert takımın Teknik Direktörü Mehmet Akbulut, yönetiminde gerçekleştirilen antrenman saat 10.30’da başladı. düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından topla birlikte çalıştı. Mardin 1969 Sporumuz, akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla hazırlıklarına devam etti.

MEHMET AKBULUT /TEKNİK DİREKTÖR

İkinci devreye hazırlıklı girmek için çalışmalarını sürdüren takım Ziraat Türkiye Kupası 5. turda 29 Aralık’ta oynayacağı Alanyaspor maçı hazırlıklarını da sürdürüyor. Antalya kampı ve kupa maçı hakkında konuşan Teknik Direktör Mehmet Akbulut, Alanya maçını bir hazırlık maçı olarak gördüklerini söyledi. Lige odaklanmak istediklerini belirten Mehmet Akbulut, “Mardin tarihinde ilk defa Ziraat Türkiye Kupasında 5. tura yükseldi. Bu bizim için iyi bir motivasyon oldu. Daha önce de dediğim gibi biz kupaya renk kattık kupa bize renk kattı. Ama önceliğimiz lig olacak. İkinci devreye hazırlıklı bir şekilde girmek istiyoruz. Bunun için oyuncularımı en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyorum.” dedi.

Antalya’da güzel bir ortamda ekibiyle birlikte hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Akbulut, “Yönetimimiz bize en güzel imkanları sunuyor. Ben ve ekibim de ikinci devreye takımımızı hazırlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Kampta bulunan futbolcularımız da çok istekli ve arzulu çalışıyor, bu da bizi mutlu ediyor. Yollarımızı ayıracağımız ve yeni gelecek olan futbolcu veya futbolcular olacak. Oyun stilimize uyum sağlayacak, takıma çabuk adapte olacak futbolcular üzerinde çalışmalarımızı yapıyoruz.” şeklinde konuştu.