Mardin 1. Amatör maçında futbolcu teknik direktöre taşla saldırdı

Mardin 1. Amatör Küme Maçında karşı karşıya gelen Kızıltepe 47 Spor ile Nusaybinspor arasında oynanan liderlik maçının ardından kavga çıktı. Mardin İstasyon Mahallesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi Spor Tesislerinde Mardin 1. Amatör Kume liderlik maçında namağlup olan 47 Kızıltepespor ile Nusaybinspor takımları karşı karşıya geldi. İstasyon Mahallesi’ndeki spor tesislerinde Ev sahibi unvanıyla Nusaybinspor ile Kızıltepe 47 […]

Mardin 1. Amatör maçında futbolcu teknik direktöre taşla saldırdı
Mardin 1. Amatör maçında futbolcu teknik direktöre taşla saldırdı
Selman Güneş
  • 13 Şubat 2022 21:27
  • 13 Şubat 2022 21:37

Mardin 1. Amatör Küme Maçında karşı karşıya gelen Kızıltepe 47 Spor ile Nusaybinspor arasında oynanan liderlik maçının ardından kavga çıktı.


Mardin İstasyon Mahallesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi Spor Tesislerinde Mardin 1. Amatör Kume liderlik maçında namağlup olan 47 Kızıltepespor ile Nusaybinspor takımları karşı karşıya geldi.

İstasyon Mahallesi’ndeki spor tesislerinde Ev sahibi unvanıyla Nusaybinspor ile Kızıltepe 47 Spor arasında oynanan liderlik müsabakası gergin bir havada başladı. Maç 0-0 beraberlikle bitti. Maç boyunca devam eden eden gerginlik maç sonunda yerini taşlı kavgaya baraktı.
Saha dışında taraftarlar arasında taş yağmuru yaşandı Taraftarlar sahaya girdi, Nusaybin Belediyespor’lu futbolcu ve yöneticilerin saha içinde karıştığı kavgada cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde Nusaybinli bir futbolcunun sırtı dönük olan Kızıltepe 47 Spor Teknik Direktörü Hasan Ablak’ta taş ile saldırdığı görülüyor. Kafasına darbe ala Ablak yere yığıldı. Ablak ve bir Kızıltepeli futbolcunun Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.