Lösemili çocuklar için saat kulesi turuncuya boyandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla farkındalık oluşturmak amacıyla saat kulesini turuncu rengi ile aydınlattı. Fen İşleri Daire Başkanlığı, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla, çocukların fiziki ve sosyal hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek, lösemi ile mücadele eden çocuklara destek olmak amacıyla Mardin-Kızıltepe Battı Çıktı Kavşağında bulunan saat kulesini turuncu rengi ile […]

Lösemili çocuklar için saat kulesi turuncuya boyandı
Lösemili çocuklar için saat kulesi turuncuya boyandı
Selman Güneş
  • 2 Kasım 2021 09:21

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla farkındalık oluşturmak amacıyla saat kulesini turuncu rengi ile aydınlattı.

Fen İşleri Daire Başkanlığı, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla, çocukların fiziki ve sosyal hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek, lösemi ile mücadele eden çocuklara destek olmak amacıyla Mardin-Kızıltepe Battı Çıktı Kavşağında bulunan saat kulesini turuncu rengi ile aydınlattı.

1 Kasım Pazartesi akşamından 8 Kasım Pazartesi akşamına kadar saat kulesinin ışıkları löseminin rengi olan turuncu rengi ile aydınlatılacak.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklama şu şekilde: “Mardin Büyükşehir Belediyesi olarak çocukların sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yaşaması, yetişmesi ve kendilerini bu zorlu savaşta yalnız hissetmemelerini çok önemsiyor ve lösemi ile mücadele eden tüm çocuklarımızın yanındayız.”