Lise öğrencisi 7. kattaki evinin balkonundan düşerek şüpheli bir şekilde öldü

Feyza Nur Saydam, 7’nci kattaki evlerinin balkonundan düşen lise öğrencisi 17 yaşındaki genç kız hayatını kaybetti. Gaziantep’te 7’nci kattaki evlerinin balkonundan düşen lise öğrencisi 17 yaşındaki Feyza Nur’un, 17 Ağustos’taki, “Ben bir yerden aşağı atlamam; biri atmıştır” paylaşımı ölümü üzerindeki şüpheleri daha da arttırdı. Şehitkamil ilçesi Atatürk Mahallesi Camcıoğlu Sitesi’nde ikamet eden Feyza Nur Saydam, […]

Lise öğrencisi 7. kattaki evinin balkonundan düşerek şüpheli bir şekilde öldü
Lise öğrencisi 7. kattaki evinin balkonundan düşerek şüpheli bir şekilde öldü
Selman Güneş
  • Yayınlanma1 Ocak 2021 21:23

Feyza Nur Saydam, 7’nci kattaki evlerinin balkonundan düşen lise öğrencisi 17 yaşındaki genç kız hayatını kaybetti.

Gaziantep’te 7’nci kattaki evlerinin balkonundan düşen lise öğrencisi 17 yaşındaki Feyza Nur’un, 17 Ağustos’taki, “Ben bir yerden aşağı atlamam; biri atmıştır” paylaşımı ölümü üzerindeki şüpheleri daha da arttırdı.

Şehitkamil ilçesi Atatürk Mahallesi Camcıoğlu Sitesi’nde ikamet eden Feyza Nur Saydam, gece saatlerinde henüz bilinmeyen nedenle evlerinin balkonundan aşağıya düşerek ağır yaralandı.

Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Feyza Nur’un, sosyal medya hesabında önceden yaptığı paylaşımı ölümündeki şüpheleri daha da arttırdı.

Feyza Nur’un, 17 Ağustos 2020’de Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, “Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir. Ben bir yerden aşağı atlamam; Allah korkum var benim. Ama biri atmıştır. Uyuşturucu kullanmam; zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın.” ifadelerine yer verdiği görüldü.

Genç kızın ölümü ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor.  

Vali Davut Gül de Feyza Nur’un ölümünden duyduğu üzüntüyü ifade ederek olayın adli makamlar tarafından titizlikle incelendiğini vurguladı.