Kurumlar arası turnuvada şampiyon MARSU

Mardin’de 50 kurumun katıldığı futbol turnuvasında MARSU takımı finalde Muhtarlar İl Federasyonu takımını yenerek kupayı kaldırdı. Mardin Gençlik Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen 50 kurumun katılım sağladığı kurumlar arası futbol turnuvasında finale yükselen MARSU takımı final karşılaşmasında Muhtarlar İl Federasyonu takımına karşı galip gelerek kupayı kaldırdı. Düzenlenen tören ile şampiyon olan MARSU takımına Vali ve Mardin Büyükşehir Belediye […]

Kurumlar arası turnuvada şampiyon MARSU
Kurumlar arası turnuvada şampiyon MARSU
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Haziran 2022 08:23

Mardin’de 50 kurumun katıldığı futbol turnuvasında MARSU takımı finalde Muhtarlar İl Federasyonu takımını yenerek kupayı kaldırdı.

Mardin Gençlik Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen 50 kurumun katılım sağladığı kurumlar arası futbol turnuvasında finale yükselen MARSU takımı final karşılaşmasında Muhtarlar İl Federasyonu takımına karşı galip gelerek kupayı kaldırdı.

Düzenlenen tören ile şampiyon olan MARSU takımına Vali ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş tarafından kupa ve madalyalar takdim edildi.

ŞAMPİYON TAKIMIN OYUNCUSU GOL KIRALI OLDU

Ayrıca namağlup olarak turnuvayı tamamlayan MARSU’nun yıldız oyuncularından İbrahim Polat turnuva süresince 33 kez fileleri havalandırarak gol krallığına imza attı.