Körsu Mahallesi’nde parke döşeme çalışması başladı

Kızıltepe Belediyesi Körsu Mahallesi’nde de parke döşeme çalışmalarına başladı. İlçenin dört bir yanında yol çalışmaları yürüten Kızıltepe Belediyesi, her geçen gün çalışma alanlarına bir yenisini eklemeye devam ediyor. İlçe merkezinde ve kırsal mahallelerde hummalı bir çalışma yürütülüyor. Yarımca Mahallesi’nde devam eden çalışmaların yanı sıra Körsu Mahallesi’nde de çalışmalar başladı. Körsu Mahallesi’nde yolları mercek altına alan […]

Körsu Mahallesi’nde parke döşeme çalışması başladı
Körsu Mahallesi’nde parke döşeme çalışması başladı
Selman Güneş
  • Yayınlanma5 Ağustos 2021 09:37

Kızıltepe Belediyesi Körsu Mahallesi’nde de parke döşeme çalışmalarına başladı. İlçenin dört bir yanında yol çalışmaları yürüten Kızıltepe Belediyesi, her geçen gün çalışma alanlarına bir yenisini eklemeye devam ediyor.

İlçe merkezinde ve kırsal mahallelerde hummalı bir çalışma yürütülüyor. Yarımca Mahallesi’nde devam eden çalışmaların yanı sıra Körsu Mahallesi’nde de çalışmalar başladı. Körsu Mahallesi’nde yolları mercek altına alan ekipler, kısa sürede burada yol çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunmayı hedefliyor.

İlçeye güvenli konforlu ulaşım imkânı sağlamak adına Kızıltepe Belediyesi yol yatırımlarını sürdürüyor. İlçenin en ücra mahallesinden başlayarak 2021 yılının sonuna kadar 60 kırsal mahalleyi bitirmeyi hedefleyen Kızıltepe Belediyesi, hem kırsalda hem ilçe merkezinde yürüttüğü çalışmalar ile vatandaşlardan da tam not aldı.