Köprücük kemiği kırılan Abdulkadir Özdemir ameliyat olacak

Mardin 1969 Spor’un Orduspor 1967 ile oynadığı maçta köprücük kemiği kırılan Abdulkadir Özdemir, yarın Diyarbakır Özel Batı Hastanesi’nde Operatör Dr. Serdar Necmioğlu tarafından bir operasyon geçirecek. Spor TOTO 3. lİG 3. Grup’ta mücadele eden Mardin 1969 Spor ligin 12. haftasında konuk ettiği Orduspor ile 0-0 berabere kaldığı maçın 35. dakikasında Abdulkadir Özdemir, kalktığı hava topunda […]

Köprücük kemiği kırılan Abdulkadir Özdemir ameliyat olacak
Köprücük kemiği kırılan Abdulkadir Özdemir ameliyat olacak
Selman Güneş
  • 14 Kasım 2021 19:37

Mardin 1969 Spor’un Orduspor 1967 ile oynadığı maçta köprücük kemiği kırılan Abdulkadir Özdemir, yarın Diyarbakır Özel Batı Hastanesi’nde Operatör Dr. Serdar Necmioğlu tarafından bir operasyon geçirecek.

Spor TOTO 3. lİG 3. Grup’ta mücadele eden Mardin 1969 Spor ligin 12. haftasında konuk ettiği Orduspor ile 0-0 berabere kaldığı maçın 35. dakikasında Abdulkadir Özdemir, kalktığı hava topunda rakibinin üzerine düşmesi sonucu köprücük kemiği kırıldı.

Özdemir’in sağlık durumu ile ilgili bilgi veren kulüp Müdürü Ramazan Asan, 27 yaşındaki futbolcu Abdulkadir Özdemir’in sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. Asan, “Futbolcumuz Abdulkadir Özdemir’in “klavikula kırığı” oluştu. İnşallah yarın Diyarbakır Özel Batı Hastanesi’nde Operatör Dr. Serdar Necmioğlu tarafından bir operasyon geçirecek.” dedi.

Özdemir bu sezon biri Ziraat Türkiye Kupası ve biri lig maçı olmak üzere takımına 2 gol katkı sağlamıştı.

Öte yandan Özdemir’i hastanede Kulüp Müdürü Ramazan Asan, takım kaptanı Rıdvan Sönmez ve kulüp masörü İbrahim Balamur yanlız bırakmadı.