Kocaeli Marmara Mardinliler Derneğine teşekkür plaketi

Mardin 1969 Sporumuza Belediye Derincespor maçı için gittiği İzmit’te konaklama ve karayolu ulaşım sponsoru olan Kocaeli Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri’ye Kulüp Başkanımız Nasır Duyan bir teşekkür plaketi takdim etti. Kocaeli Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri’ye teşekkür eden Başkan Nasır Duyan, “Gittiğimiz her deplasmanda hemşerilerimiz yanımızda oluyor. İzmit’te de değerli Başkanımız Sayın Ekrem […]

Kocaeli Marmara Mardinliler Derneğine teşekkür plaketi
Kocaeli Marmara Mardinliler Derneğine teşekkür plaketi
Selman Güneş
  • 14 Şubat 2022 14:49
  • 14 Şubat 2022 14:59

Mardin 1969 Sporumuza Belediye Derincespor maçı için gittiği İzmit’te konaklama ve karayolu ulaşım sponsoru olan Kocaeli Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri’ye Kulüp Başkanımız Nasır Duyan bir teşekkür plaketi takdim etti.


Kocaeli Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri’ye teşekkür eden Başkan Nasır Duyan, “Gittiğimiz her deplasmanda hemşerilerimiz yanımızda oluyor. İzmit’te de değerli Başkanımız Sayın Ekrem Güneri ve yönetim kurulu üyeleri bir dakika olsun takımımızın yanından yarılmadı. Çok güzel bir misafirperverlik örneği gösterdi. Ekrem Başkanımız Mardin’in kültürünü çok güzel bir şekilde Kocaeli’nde yaşatıyor. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.