Kızıltepe’nin sevilen eski Kaymakamının acı günü

2013-2015 yılları arasında Mardin Kızıltepe İlçe Kaymakamlığı yapan Erdoğan Turan Ermiş’in annesi hayatını kaybetti. Annesinin vefat haberini Sosyal medya hesabından duyuran Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş şu ifadeleri kullandı: “Acımız tarifsiz belki ama Allah’a ve ahiret gününe iman etmiş olmak acımızı hafifletiyor.  Annemi 2 saat önce kalp krizi sonucu kaybettik, -babam yoğun bakımda-, corona pandemisi dolaysıyla […]

Kızıltepe’nin sevilen eski Kaymakamının acı günü
Kızıltepe’nin sevilen eski Kaymakamının acı günü
Selman Güneş
  • Yayınlanma16 Kasım 2020 22:51
  • Güncelleme16 Kasım 2020 23:50

2013-2015 yılları arasında Mardin Kızıltepe İlçe Kaymakamlığı yapan Erdoğan Turan Ermiş’in annesi hayatını kaybetti.

Annesinin vefat haberini Sosyal medya hesabından duyuran Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş şu ifadeleri kullandı:

“Acımız tarifsiz belki ama Allah’a ve ahiret gününe iman etmiş olmak acımızı hafifletiyor.  Annemi 2 saat önce kalp krizi sonucu kaybettik, -babam yoğun bakımda-, corona pandemisi dolaysıyla taziye programı olmayacak. “Şüphesiz biz Allah’a aitiz ve şüphesiz O’na döneceğiz”.

 Cenaze namazı bugün ikindi namazı sonrası Muğla’nın Ula İlçesinde kılınacak ve defin gerçekleşecektir. Yardımsever, İmanlı, fakir dostu ( nerede bir fakir görse biz çocuklarını arar yardım etmemizi söylerdi), Vatana, Millete faydalı olsun diye gecesini gündüze katarak 7 çocuğa üniversite okutan annemizin mekanı cennet olsun.” dedi.