Kızıltepe’nin engelli basketbolcuları Yalova’da galibiyetle başladı

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Yalova’da yapılan 2 Lig’e yükselme maçlarının ilkini Şanlıurfa Bedensel Engelli takımını 64-50 yenerek iyi bir başlangıç yaptı. Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü 2 Lig yükselme maçlarının ilkini Şanlıurfa Bedensel Engelliler takımı karşısında 64-50 kazanarak galibiyetle başladı. Avantaj sağlayan Kızıltepe ekibi, galibiyeti Kızıltepe halkına armağan etti. Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü […]

Kızıltepe’nin engelli basketbolcuları Yalova’da galibiyetle başladı
Kızıltepe’nin engelli basketbolcuları Yalova’da galibiyetle başladı
Selman Güneş
  • Yayınlanma9 Haziran 2021 22:28

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Yalova’da yapılan 2 Lig’e yükselme maçlarının ilkini Şanlıurfa Bedensel Engelli takımını 64-50 yenerek iyi bir başlangıç yaptı.

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü 2 Lig yükselme maçlarının ilkini Şanlıurfa Bedensel Engelliler takımı karşısında 64-50 kazanarak galibiyetle başladı. Avantaj sağlayan Kızıltepe ekibi, galibiyeti Kızıltepe halkına armağan etti.

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Başkanı izzettin Akbaba, galibiyet sonra yaptığı açıklamada ilk maçta galip gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Akbaba, “Galibiyetle başlamak bizim için iyi bir motivasyon oldu. Turnuvaya iyi hazırlandık. İnşallah bunun meyvesini maçlarda göreceğiz.  Bize inanan ve desteklerini bizden esirgemeyen  Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam ve 300 bin nüfusluk Kızıltepe halkına bu galibiyeti armağan ediyorum. Basketbolcularımı kutluyorum. İnşallah galip gelmeye devam edeceğiz” dedi.