Kızıltepe’den İzmir’e yardım gönderildi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde esnaf ve vatandaşlar, 100 koli giyim, gıda kolisi ve hijyen malzemelerinin yer aldığı yardım malzemelerini İzmirli depremzedelere gönderdi. Kızıltepeli hayırsever esnaf Ahmet Özmen’in koordinesinde, hayırsever vatandaş ve esnafların katkılarıyla toplanan 2 transporter yardım malzemesi, İzmirli depremzedelere  gönderildi. Yapılan yardımlarla depremzedelerle beraber olduklarını göstermek istediklerini belirten esnaf Ahmet Özmen, 100 yardım kolisini esnaf […]

Kızıltepe’den İzmir’e yardım gönderildi
Kızıltepe’den İzmir’e yardım gönderildi
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Kasım 2020 16:44
  • Güncelleme6 Kasım 2020 16:46

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde esnaf ve vatandaşlar, 100 koli giyim, gıda kolisi ve hijyen malzemelerinin yer aldığı yardım malzemelerini İzmirli depremzedelere gönderdi.

Kızıltepeli hayırsever esnaf Ahmet Özmen’in koordinesinde, hayırsever vatandaş ve esnafların katkılarıyla toplanan 2 transporter yardım malzemesi, İzmirli depremzedelere  gönderildi.

Yapılan yardımlarla depremzedelerle beraber olduklarını göstermek istediklerini belirten esnaf Ahmet Özmen, 100 yardım kolisini esnaf ve duyarlı hayırsever vatandaşların yardımlarıyla topladıklarını ifade etti. Özmen, “Ülkemizin diğer ucunda bulunan İzmir’de bir deprem oldu. Vatandaşlarımız orda büyük sıkıntılar yaşıyor. Onların sıkıntılarına derman olmak üzere topladığımız 100 gıda kolisini kendi imkanlarımızla İzmirli depremzedelere ulaştıracağız. Kolilerimiz içerisinde temel ihtiyaç malzemeleri bulunuyor. İnşallah bu yardımları ihtiyaç sahiplerine güzel bir şekilde ulaştıracağız.” dedi.