Kızıltepe’de zahireci esnafı coronavirüse yenik düştü

Mardin’in Kızıltepe İlçesinde yaşayan 25 yıllık zahireci esnafı olan Mehmet Tevfik Ataç  Covid-19’dan hayatını kaybetti. 25 Yıllık Zahireci Meslektaşının ölüm haberini sosyal medya hesabından paylaşan Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter, “Mehmet Tevfik Ataç  Coronavirüs İlletine karşı verdiği mücadeleyi biraz önce kayıp etti.  Tüm zahireci esnaflarımız tarafından sevilen Merhum Mehmet Tevfik Ataç […]

Kızıltepe’de zahireci esnafı coronavirüse yenik düştü
Kızıltepe’de zahireci esnafı coronavirüse yenik düştü
Selman Güneş
  • Yayınlanma20 Aralık 2020 23:41

Mardin’in Kızıltepe İlçesinde yaşayan 25 yıllık zahireci esnafı olan Mehmet Tevfik Ataç  Covid-19’dan hayatını kaybetti.

25 Yıllık Zahireci Meslektaşının ölüm haberini sosyal medya hesabından paylaşan Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter, “Mehmet Tevfik Ataç  Coronavirüs İlletine karşı verdiği mücadeleyi biraz önce kayıp etti.  Tüm zahireci esnaflarımız tarafından sevilen Merhum Mehmet Tevfik Ataç kardeşimizin ani vefatı hepimizi derinden üzmüştür.

Şahsım ve kurumsal olarak Kızıltepe Zahireciler Derneği’miz adına merhum arkadaşımıza Yüce rabbimden rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm üyelerimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olur inşallah.” dedi.