Kızıltepe’de yeni yılın ilk bebeği Ahmet Aras dünyaya geldi

Kızıltepe’de Yiğit ailesi 2023 yılının ilk dakikalarında bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı. Aile sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen bebeklerinin ismini Ahmet Aras Yiğit koydu. Zeynep Yiğit ve Bedran Yiğit çifti’nin Kızıltepe Devlet Hastanesinde 3 kilo 30 gram olarak saat 00.01’de bir erkek çocukları dünyaya geldi. Zeynep Yiğit ilk çocuğunu kucağına alma sevincini yaşadı. Zeynep Yiğit […]

Kızıltepe’de yeni yılın ilk bebeği Ahmet Aras dünyaya geldi
Kızıltepe’de yeni yılın ilk bebeği Ahmet Aras dünyaya geldi
Selman Güneş
  • 1 Ocak 2023 01:07
  • 1 Ocak 2023 01:42

Kızıltepe’de Yiğit ailesi 2023 yılının ilk dakikalarında bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı. Aile sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen bebeklerinin ismini Ahmet Aras Yiğit koydu.

Zeynep Yiğit ve Bedran Yiğit çifti’nin Kızıltepe Devlet Hastanesinde 3 kilo 30 gram olarak saat 00.01’de bir erkek çocukları dünyaya geldi. Zeynep Yiğit ilk çocuğunu kucağına alma sevincini yaşadı.

Zeynep Yiğit ve Bedran Yiğit çiftinin mutluluğuna Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu ve eşi de ortak oldu. Kızıltepe Devlet Hastanesine gelen Fatih Cıdıroğlu, aileye hayırlı olsun dileklerini ileterek Ahmet Aras bebeğe sağlıklı ve mutlu yıllar diledi.