Kızıltepe’de üst yapı çalışmaları sürüyor

Kızıltepe Belediyesi Atatürk Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Kaymakam Çam, şu ana kadar Atatürk Mahallesinde 40 bin metre kareye kadar çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi. İlçe merkezinde devam eden üst yapı çalışmalarını yakından takip eden Kaymakam ve Belediye Başkan  Vekili Hüseyin Çam, Atatürk Mahallesinde yapılan yol çalışmalarında incelemelerde bulunan Çam, mahallede yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili […]

Kızıltepe’de üst yapı çalışmaları sürüyor
Kızıltepe’de üst yapı çalışmaları sürüyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma25 Temmuz 2022 12:00

Kızıltepe Belediyesi Atatürk Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Kaymakam Çam, şu ana kadar Atatürk Mahallesinde 40 bin metre kareye kadar çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi.

İlçe merkezinde devam eden üst yapı çalışmalarını yakından takip eden Kaymakam ve Belediye Başkan  Vekili Hüseyin Çam, Atatürk Mahallesinde yapılan yol çalışmalarında incelemelerde bulunan Çam, mahallede yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili çalışanlardan bilgiler alıp istişarelerde bulundu.

Kızıltepe Belediyesi olarak üst yapı faaliyetlerine devam ediyoruz diyen Çam, “Bugün Atatürk Mahallesindeyiz. Mahalle muhtarımız, teknik ekibimiz ve müteahhit ile birlikte yapılan işleri kontrol ediyoruz. Şu ana kadar Atatürk Mahallesinde yaklaşık 40 bin metre kareye kadar çalışma gerçekleştirdik ve çalışmalarımız devam ediyor. İhtiyaç olan cadde ve sokaklarda parke çalışmalarına da devam ediyoruz. İnşallah bu senenin sonuna kadar Atatürk Mahallesinde üst yapı çalışmalarımızı gerçekleştirmiş bitirmiş ve vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız. Yol çalışmamız bittikten sonra park ve yeşillendirme faaliyetlerine de ağırlık vererek daha konforlu ve yaşanabilir bir ilçe oluşturacağız.” dedi.