Kızıltepe’de sıcak havadan dolayı bir çocuk baygınlık geçirdi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde termometreler dışarıda 50 dereceyi buluyor. Babasıyla Cuma Namazı’na giden bir çocuk aşırı sıcak hava sebebiyle baygınlık geçirdi. Kızıltepe’de son günlerin en sıcak günü yaşanılıyor. Vatandaşın dışarı bıraktığı termometrede sıcaklık 50, gölgede ise 46 dereceyi gösteriyor. Sıcak havadan dolayı vatandaşlar olumsuz etkileniyor. Bir takipçimiz tarafından çekilen cep telefonu görüntüsüne göre Cuma Namazı’na giden […]

Kızıltepe’de sıcak havadan dolayı bir çocuk baygınlık geçirdi
Kızıltepe’de sıcak havadan dolayı bir çocuk baygınlık geçirdi
Selman Güneş
  • Yayınlanma15 Temmuz 2022 13:38
  • Güncelleme15 Temmuz 2022 13:45

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde termometreler dışarıda 50 dereceyi buluyor. Babasıyla Cuma Namazı’na giden bir çocuk aşırı sıcak hava sebebiyle baygınlık geçirdi.

Kızıltepe’de son günlerin en sıcak günü yaşanılıyor. Vatandaşın dışarı bıraktığı termometrede sıcaklık 50, gölgede ise 46 dereceyi gösteriyor. Sıcak havadan dolayı vatandaşlar olumsuz etkileniyor.

Bir takipçimiz tarafından çekilen cep telefonu görüntüsüne göre Cuma Namazı’na giden bir çocuk camide klimanın da çalışamaması aşırı sıcaklık sebebiyle baygınlık geçirdi. Şadırvandan çocuğun yüzü ve ayaklarına su döküldü. Görüntülere göre çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılıyor. Bazı vatandaşlar da sıcakta camide klimanın çalışmamasına tepki gösterdi.