Kızıltepe’de refüjler bakım bekliyor

Mardin’in Kızıltepe ilçesi Mardin Caddesi üç yol kavşağında yer alan refüjlerin bakımsız olması vatandaşların tepkisini çekiyor. Mardin Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde olan üç yol kavşağındaki refüjün bakımsız olması vatandaşın tepkisine neden oluyor. Vatandaşlar şehrin girişindeki refüjlerin bakımını yapılması gerektiğini söylüyor. Şehrin güzelliğinin refüjlerle ortaya çıktığını ifade eden vatandaş, refüjlere çim ekilmesini ve daha fazla […]

Kızıltepe’de refüjler bakım bekliyor
Kızıltepe’de refüjler bakım bekliyor
Selman Güneş
  • 7 Kasım 2022 11:08

Mardin’in Kızıltepe ilçesi Mardin Caddesi üç yol kavşağında yer alan refüjlerin bakımsız olması vatandaşların tepkisini çekiyor.

Mardin Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde olan üç yol kavşağındaki refüjün bakımsız olması vatandaşın tepkisine neden oluyor. Vatandaşlar şehrin girişindeki refüjlerin bakımını yapılması gerektiğini söylüyor. Şehrin güzelliğinin refüjlerle ortaya çıktığını ifade eden vatandaş, refüjlere çim ekilmesini ve daha fazla bitkinin dikilmesini istiyor. Vatandaşlar refüjlerin yaz, kış aylarında rengârenk çiçeklerle donatılması gerektiğine vurgu yaptı.

Vatandaşlar, Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin bakımı sayesinde protokol yolunun çok güzelleştiğini ancak Kızıltepe ilçe sınırlarında kalan kısmın da aynı şekilde bakımının yapılması gerektiğini vurguluyor.