Kızıltepe’de Ramazan Bayramında hedef 1 ton tatlı satışı

Kızıltepe’de kısa süre önce faaliyete geçen Hacıbaba Pastaneneleri Ramazan Bayramı yoğunluğu yaşanılıyor. İşletmeci Serhat  Öner, hedeflerinin 1 ton tatlı satışı yapmak olduğunu söyledi. Kızıltepe’de tatlıcıların Ramazan Bayramı mesaisi başladı. Korona virüs nedeni ile uygulanan tam kapanmanın dışında tutulan tatlıcılar, evden çıkamayan vatandaşların paket servisleri yapıyor. Cumhuriyet Mahallesi eski Hastane Caddesi’nde kısa bir süre önce faaliyete […]

Kızıltepe’de Ramazan Bayramında hedef 1 ton tatlı satışı
Kızıltepe’de Ramazan Bayramında hedef 1 ton tatlı satışı
Selman Güneş
  • Yayınlanma12 Mayıs 2021 20:39
  • Güncelleme12 Mayıs 2021 21:19

Kızıltepe’de kısa süre önce faaliyete geçen Hacıbaba Pastaneneleri Ramazan Bayramı yoğunluğu yaşanılıyor. İşletmeci Serhat  Öner, hedeflerinin 1 ton tatlı satışı yapmak olduğunu söyledi.

Kızıltepe’de tatlıcıların Ramazan Bayramı mesaisi başladı. Korona virüs nedeni ile uygulanan tam kapanmanın dışında tutulan tatlıcılar, evden çıkamayan vatandaşların paket servisleri yapıyor.

Cumhuriyet Mahallesi eski Hastane Caddesi’nde kısa bir süre önce faaliyete geçen Hacıbaba Pastaneleri şubesinde bayram yoğunluğu yaşanılıyor. İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayan İşletme sahibi Serhat Öner, “Mardin ve diğer bölgelerde vatandaşlarımızın sofralarını tatlandırmak adına, bugün arife günü olarak 1000 kg tatlı satmayı hedefliyoruz. Bu sebeple bütün vatandaşlarımızın bayramını tatlandıracağız. Bunun ana temelinden biri de  bölgemizin bir Hacıbaba’sı olduğunu söylemekte fayda var. Çünkü bölgede olsun, tüm Türkiye’de olsun en iyisini uygun fiyata satan bir Hacıbaba Pastaneleri var. Soğuk baklava   Türkiye’nin her yerinde yapılmakta ancak patenti bizde olduğu için, kalite ve kıvamı konusunda herkesten apayrı bir farkımız var. Kısacası soğuk baklava denilince akla Hacıbaba gelmektedir. Bizler de bu sebeple vatandaşlarımızın güvenine, hizmetimizle layık olmaya çalışacağız. Tüm İslam aleminin, Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.