Kızıltepe’de Ramazan ayı boyun sıcak yemek dağıtımı yapılacak

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi tarafından ramazan ayının başlamasıyla birlikte günlük 1.000 kişiye sıcak yemek dağıtımı başladı. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ve ilçemizde ikamet eden depremzedelerimiz Ramazan ayında da unutulmuyor. Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi Ramazan ayı boyunca; maddi durumu yerinde olmayan, sağlık sorunları nedeniyle yemek yapamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ve depremzedelerimiz için sıcak yemek servisinde […]

Kızıltepe’de Ramazan ayı boyun sıcak yemek dağıtımı yapılacak
Kızıltepe’de Ramazan ayı boyun sıcak yemek dağıtımı yapılacak
Selman Güneş
  • 25 Mart 2023 19:48

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi tarafından ramazan ayının başlamasıyla birlikte günlük 1.000 kişiye sıcak yemek dağıtımı başladı.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ve ilçemizde ikamet eden depremzedelerimiz Ramazan ayında da unutulmuyor. Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi Ramazan ayı boyunca; maddi durumu yerinde olmayan, sağlık sorunları nedeniyle yemek yapamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ve depremzedelerimiz için sıcak yemek servisinde bulunacak. İftar öncesi kapı kapı dolaşılarak her ailenin kişi sayısına göre hazırlanan sıcak yemekler, vatandaşlara evlerinde teslim ediliyor. Yapılan yemekler dağıtılacak olan ailelerin sağlık durumları göz önünde bulundurularak hazırlanıp, tüm aşamalar titizlikle gerçekleştirilerek vatandaşlara ulaştırılıyor. Bunun yanında gıda kolisi yardımları da sürüyor.