Kızıltepe’de pompalı ile vurulan şahıs ağır yaralandı

Mardin Kızıltepe ilçesinde bu akşam yaşanan olayda öğretmen olduğu iddia edilen kişi sağlık çalışanı olduğu belirlenen bir kişiye pompalı tüfek ile ateş ederek ağır yaraladı. Kızıltepe ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde bu akşam yaşanan silahla yaralama olayında iddialara göre K. K. aileleri arasında daha önceden husumet olduğu öğrenilirken bu akşam karşılaşan iki aile fertleri arasında yaşanan tartışma […]

Kızıltepe’de pompalı ile vurulan şahıs ağır yaralandı
Kızıltepe’de pompalı ile vurulan şahıs ağır yaralandı
Selman Güneş
  • 4 Ekim 2022 20:40
  • 4 Ekim 2022 20:57

Mardin Kızıltepe ilçesinde bu akşam yaşanan olayda öğretmen olduğu iddia edilen kişi sağlık çalışanı olduğu belirlenen bir kişiye pompalı tüfek ile ateş ederek ağır yaraladı.


Kızıltepe ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde bu akşam yaşanan silahla yaralama olayında iddialara göre K. K. aileleri arasında daha önceden husumet olduğu öğrenilirken bu akşam karşılaşan iki aile fertleri arasında yaşanan tartışma ve kavga da öğretmen olan F. K. Acil Çağrı Merkezi çalışanı D. K’ı pompalı Tüfek ile ateş ederek yaraladı.


Haber verilmesi üzerine olay yerine giden sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından yaralıyı Kızıltepe Devlet Hastanesine sevk edildi. Pompalı tüfek ile yaralanan D. K.’ın durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Olayın faili F. K. gözaltına alınırken olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.