Kızıltepe’de oynanan doğa turnuvası da pandemiden dolayı yapılamıyor

Kızıltepe ilçesine bağlı Büyükboğaziye kırsal mahallesi’nde her yıl düzenlenen doğa futbol turnuvası, coronavürüs nedeniyle geçtiğimiz yıl alınan kararlar neticesinde düzenlenmedi. Futbol müsabakalarını izlemek için aralarında askerlerinde bulunduğu yüzlerce kişi Büyükboğaziye mahallesine akın ediyordu.  Seyir zevki veren müsabakaları heyecanla izleyen vatandaşlar kaynaşmış oluyordu. Lig maçlarından farksız bir şekilde oynanan müsabakalarda, simit, çay, çekirdek ve atıştırmalık satıcıları […]

Kızıltepe’de oynanan doğa turnuvası da pandemiden dolayı yapılamıyor
Kızıltepe’de oynanan doğa turnuvası da pandemiden dolayı yapılamıyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma5 Ocak 2021 13:35
  • Güncelleme5 Ocak 2021 13:39

Kızıltepe ilçesine bağlı Büyükboğaziye kırsal mahallesi’nde her yıl düzenlenen doğa futbol turnuvası, coronavürüs nedeniyle geçtiğimiz yıl alınan kararlar neticesinde düzenlenmedi.

Futbol müsabakalarını izlemek için aralarında askerlerinde bulunduğu yüzlerce kişi Büyükboğaziye mahallesine akın ediyordu.  Seyir zevki veren müsabakaları heyecanla izleyen vatandaşlar kaynaşmış oluyordu.

Lig maçlarından farksız bir şekilde oynanan müsabakalarda, simit, çay, çekirdek ve atıştırmalık satıcıları da müsabakalar başlamadan önce orada hazır bulunuyorlardı. Vatandaşlar turnuvanın bu yıl coronavürüs tedbirleri kapsamında düzenlenmesini  bekleniyor.