Kızıltepe’de öğrencilere mont ve bot yardımı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kaymakamlık koordinesinde hayırsever iş insanı Nihat İlhan’ın desteğiyle ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye mont ve bot dağıtıldı. İş insanı Nihat İlhan tarafından Kızıltepe merkez okullarda 500 öğrencinin bot ve mont ihtiyacı karşılandı. Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu ve Nihat İlhan, Yunus Emre İlk Okulu ziyaret edildi. Burada öğrencilere bot ve […]

Kızıltepe’de öğrencilere mont ve bot yardımı
Kızıltepe’de öğrencilere mont ve bot yardımı
Selman Güneş
  • Yayınlanma22 Kasım 2022 08:45
  • Güncelleme22 Kasım 2022 08:46

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kaymakamlık koordinesinde hayırsever iş insanı Nihat İlhan’ın desteğiyle ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye mont ve bot dağıtıldı.

İş insanı Nihat İlhan tarafından Kızıltepe merkez okullarda 500 öğrencinin bot ve mont ihtiyacı karşılandı. Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu ve Nihat İlhan, Yunus Emre İlk Okulu ziyaret edildi. Burada öğrencilere bot ve montları teslim edildi.

Gazetecilere açıklama yapan Kaymakam Fatih Cıdıroğlu, kaymakamlık koordinesinde hayırsever iş insanı Nihat İlhan tarafından 500 öğrenciye 500 adet mont ve 500 adet bot dağıtımı yapıldığını söyledi.

Nihat İlhan’a teşekkür eden Cıdıroğlu, “Nihat İlhan kardeşimiz toplamda 500 adet mont ve 500 adet botu ihtiyaç sahibi çocuklarımıza burada bağışlamıştır. Sağ olsun kış gelmeden önce kaliteli olan bot ve montları bizlerle burada dağıtıma geldi. Nihat İlhan’a burada teşekkür ederim. 4 okulumuza daha dağıtım yapacağız” dedi.