Kızıltepe’de koronvirüs toplantısı

MARDİN- Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, başkanlığında, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik alınan ve alınacak tedbirlerin değerlendirildi. Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda alınan tedbirlerin yanı sıra Mardin valiliğince gerçekleştirilen çalışmalar ve denetimlerle […]

Kızıltepe’de koronvirüs toplantısı
Kızıltepe’de koronvirüs toplantısı
Selman Güneş
  • Yayınlanma20 Kasım 2020 13:08

MARDİN- Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, başkanlığında, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik alınan ve alınacak tedbirlerin değerlendirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda alınan tedbirlerin yanı sıra Mardin valiliğince gerçekleştirilen çalışmalar ve denetimlerle ilgili konular ele alındı.

Kaymakam Hüseyin Çam, alınan tüm tedbirlerin hassasiyetle uygulandığını ifade ederek sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen gibi tedbirlere herkesin riayet etmesinin toplum sağlığı açısından büyük öneme sahip olduğunu ifade etti.

Çam, başkanlığındaki toplantıda, açık kalması gereken oto lastik, benzin istasyonları ve zaruri ihtiyaçların karşılanması için benzeri meslekler belirlendi. Toplantıya idare amirleri ile ilgili birim temsilcileri katıldı.