Kızıltepe’de kadınlara ücretsiz kuaför hizmeti

Kızıltepe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü kadınların faydalanabilmesi için ücretsiz kuaförlük hizmetini başlattı. Belediye’den yapılan açıklama şu şekilde: “Vatandaşlarımız her salı günü ücretsiz bir şekilde kadın kuaföründen faydalanabilecekler. Kadınlarımız Salı günleri Kızıltepe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Hanımeli Kadın Merkezi, Dikmen Hanımeli Kadın Merkezi, Turgut Özal Sağlık Yaşam Merkezi, Mezopotamya Hanımeli Sağlık […]

Kızıltepe’de kadınlara ücretsiz kuaför hizmeti
Kızıltepe’de kadınlara ücretsiz kuaför hizmeti
Selman Güneş
  • 3 Ocak 2023 23:07

Kızıltepe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü kadınların faydalanabilmesi için ücretsiz kuaförlük hizmetini başlattı.

Belediye’den yapılan açıklama şu şekilde: “Vatandaşlarımız her salı günü ücretsiz bir şekilde kadın kuaföründen faydalanabilecekler. Kadınlarımız Salı günleri Kızıltepe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Hanımeli Kadın Merkezi, Dikmen Hanımeli Kadın Merkezi, Turgut Özal Sağlık Yaşam Merkezi, Mezopotamya Hanımeli Sağlık Yaşam Merkezi olmak üzere 4 kadın merkezinde istedikleri kuaförlük hizmetini alabilecekler.”