Kızıltepe’de evde internet olmadığı için kaldırımda EBA’ya giriyor

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde ismi öğrenilemeyen bir öğrenci evde internet bağlantıları olmadığı için kaldırımda bir dükkanın internetine bağlanarak ders çalışıyor. Kızıltepe ilçesinde DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan’ın yaptığı paylaşım yürekleri burktu. Aydoğan’ın paylaştığı fotoğrafta Kızıltepe’de evlerinde internet olmayan öğrencinin uzaktan eğitim derslerini kaldırımda bir iş yerinin dükkanındaki internete bağlanarak cep telefonundan dersleri takip ettiği […]

Kızıltepe’de evde internet olmadığı için kaldırımda EBA’ya giriyor
Kızıltepe’de evde internet olmadığı için kaldırımda EBA’ya giriyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma25 Kasım 2020 18:28
  • Güncelleme25 Kasım 2020 22:56

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde ismi öğrenilemeyen bir öğrenci evde internet bağlantıları olmadığı için kaldırımda bir dükkanın internetine bağlanarak ders çalışıyor.

Kızıltepe ilçesinde DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan’ın yaptığı paylaşım yürekleri burktu. Aydoğan’ın paylaştığı fotoğrafta Kızıltepe’de evlerinde internet olmayan öğrencinin uzaktan eğitim derslerini kaldırımda bir iş yerinin dükkanındaki internete bağlanarak cep telefonundan dersleri takip ettiği görülüyor.

MESUT AYDOĞAN: Eğitimde fırsat eşitliği mi?

Aydoğan twitter hesabından  yaptığı paylaşımda “Eğitimde fırsat eşitliği mi? Hep zamanın gerisinden geliyoruz. Sorunların ve mağdurların adı değişiyor. Değişmeyen tek şey bu insanı merkeze almayan sistem. Buna da deva olacağız inşallah.” ifadelerine yer verdi.