Kızıltepe’de bir yıl önce yapılan yolda yine doğalgaz çalışması

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde alt yapı çalışması sona eren cadde ve sokaklarda belediye yenileme ve onarım çalışmalarını sürdürürken yaklaşık bir yıl önce alt yapı ve üst yapısı yenilenen caddede yeniden doğalgaz çalışması başlatıldı. Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi Kilise Caddesi üzerinde bulunana eski polis lojmanlarının karşısındaki sokakta geçtiğimiz yıl doğalgaz ve elektrik hattı yer altına alındı. Belediye de […]

Kızıltepe’de bir yıl önce yapılan yolda yine doğalgaz çalışması
Kızıltepe’de bir yıl önce yapılan yolda yine doğalgaz çalışması
Selman Güneş
  • Yayınlanma20 Eylül 2021 11:45

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde alt yapı çalışması sona eren cadde ve sokaklarda belediye yenileme ve onarım çalışmalarını sürdürürken yaklaşık bir yıl önce alt yapı ve üst yapısı yenilenen caddede yeniden doğalgaz çalışması başlatıldı.

Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi Kilise Caddesi üzerinde bulunana eski polis lojmanlarının karşısındaki sokakta geçtiğimiz yıl doğalgaz ve elektrik hattı yer altına alındı. Belediye de alt yapı çalışması biten sokakta kaldırım ve yol yenileme çalışmasını kısa bir sürede bitirerek vatandaşın hizmetine sunmuş oldu.

Ancak aradan bir yıl geçer geçmez aynı sokakta daha önce doğalgaz çalışması yapılmasına rağmen yeniden doğalgaz çalışması başladı. Şirkete ait iş makineleri kazı çalışmalarına başladı. Vatandaş, tozdan yeni kurtulduğunu yapılan çalışmaya bir anlam veremediğini söyledi.