Kızıltepe’de akşam kitap okuma etkinliği başladı

MARDİN Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kitap alışkanlığı kazandırmak için ‘Kızıltepe Okuyor’ kitap okuma etkinliği düzenliyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Akademik başarının arttırılması için yapılan çalıştay kapsamında; uzaktan eğitim süresince her gün akşam saat 20:00’da öğrencilerimiz, velilerimiz, yönetici ve öğretmenlerimiz ile ‘Kızıltepe Okuyor’ kitap okuma etkinliği düzenlenecektir. Tüm paydaşların etkin katılımı […]

Kızıltepe’de akşam kitap okuma etkinliği başladı
Kızıltepe’de akşam kitap okuma etkinliği başladı
Selman Güneş
  • Yayınlanma8 Ocak 2021 18:13
  • Güncelleme8 Ocak 2021 18:14

MARDİN Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kitap alışkanlığı kazandırmak için ‘Kızıltepe Okuyor’ kitap okuma etkinliği düzenliyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Akademik başarının arttırılması için yapılan çalıştay kapsamında; uzaktan eğitim süresince her gün akşam saat 20:00’da öğrencilerimiz, velilerimiz, yönetici ve öğretmenlerimiz ile ‘Kızıltepe Okuyor’ kitap okuma etkinliği düzenlenecektir. Tüm paydaşların etkin katılımı ile uzaktan eğitim sürecinin verimli bir şekilde geçirilmesi için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü dahilinde tüm okurların sürece dahil etmesi amaçlanmıştır.” ifadelerine yer verildi.