Kızıltepe’de 8 çocuk babası Rıdvan Aydoğan’dan 2 aydır haber alınamıyor

Mardin Kızıltepe’de yaşayan evli 8 çocuk babası 40 yaşındaki Rıdvan Aydoğan,  16 Ekim’den beri kayıp. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Rıdvan Aydoğan kardeşi Burhan Aydoğan, ağabeyinin daha önce Batman’da çalıştığı ve 15 gün önce Mardin’e geldiğini kaybolmadan bazı alışverişler yaptığını belirtti. 56 günden beridir kayıp Biçerdöver işi yapan Aydoğan 56 günden beridir haber […]

Kızıltepe’de 8 çocuk babası Rıdvan Aydoğan’dan 2 aydır haber alınamıyor
Kızıltepe’de 8 çocuk babası Rıdvan Aydoğan’dan 2 aydır haber alınamıyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma12 Aralık 2020 12:29
  • Güncelleme12 Aralık 2020 12:30

Mardin Kızıltepe’de yaşayan evli 8 çocuk babası 40 yaşındaki Rıdvan Aydoğan,  16 Ekim’den beri kayıp.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Rıdvan Aydoğan kardeşi Burhan Aydoğan, ağabeyinin daha önce Batman’da çalıştığı ve 15 gün önce Mardin’e geldiğini kaybolmadan bazı alışverişler yaptığını belirtti.

56 günden beridir kayıp

Biçerdöver işi yapan Aydoğan 56 günden beridir haber alamadıklarını ifade eden Burhan Aydoğan, ““Bana haber ayın 19’unda geldi ben Mardin’e vardığımda komşular dedi ki telefon geldi saat yedi buçukta birbirlerini tehdit edip arabaya bindi ve evden çıktı ağabeyin dedi. Polislerin dediğine göre ağabeyimin son kişi F.A’nın oğlu A.A.’dır. Ağabeyim planlı çağrılmış. F.A’nın oğlu bana o gün arabayı teslim ettiğini söylüyor. Sonra 5 bin TL para verdim onu Turgut Özal Mahallesine bıraktım diyor. Biz söylenen noktadaki kamera görüntülerine baktığımızda bir şey yok. 3 Gün sonra F.A oğlum 30 bin lirada dükkan parası verdiğini söylüyor. F.A’nın oğluna gel ağabeyimi bıraktığın noktaya gidelim benimle gelmiyor. Ağabeyimin telefon sinyali F.A’nın evinin yakınlarında kesiliyor” dedi.

Programa telefonla bağlanan F.A. ise, kendisine ve oğluna yönelik iddiaları ret ederek olayla herhangi bir ilişkisinin olmadığını dile getirip emniyette ifade verdiklerini ve alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldığını söyledi.