Kızıltepe’de 35 yaşındaki öğretmen koronadan hayatını kaybetti

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde yaşayan 35 yaşındaki öğretmen Selahattin Yılmaz, yakalandığı korona virüs sebebiyle 15 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Korona virüse karşı en etkili silah olan aşı çalışmaları devam ederken aşı olmayanlar canlarını yitirmeye devam ediyor.  Kızıltepe Halkalı (Klêbin)  mahallesinde iddiaya göre aşı olmayan ve özel bir okulda çalışan 35 yaşındaki eğitimci Selahattin Yılmaz, […]

Kızıltepe’de 35 yaşındaki öğretmen koronadan hayatını kaybetti
Kızıltepe’de 35 yaşındaki öğretmen koronadan hayatını kaybetti
Selman Güneş
  • Yayınlanma5 Eylül 2021 19:55

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde yaşayan 35 yaşındaki öğretmen Selahattin Yılmaz, yakalandığı korona virüs sebebiyle 15 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Korona virüse karşı en etkili silah olan aşı çalışmaları devam ederken aşı olmayanlar canlarını yitirmeye devam ediyor.  Kızıltepe Halkalı (Klêbin)  mahallesinde iddiaya göre aşı olmayan ve özel bir okulda çalışan 35 yaşındaki eğitimci Selahattin Yılmaz, 15 gün önce yakalandığı korona virüs sebebiyle Kızıltepe’de özel bir hastanede tedavi görmeye başladı.  Bugün sabah saatlerinde durumu fenalaşan genç öğretmeninin hayatını kaybettiği öğrenildi.