Kızıltepe’de 2 bin 500 kişilik kapalı spor salonu yapılıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı destekleriyle Kızıltepe Belediyesi, tarafından yapımına başlanılan 2500 kişilik spor salonu için yer teslimi yapılarak ilk kazma vuruldu. Salonun 2023 yılı Mayıs ayında bitirileceği hedefleniyor. Açılışa katılan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “2500 Kişilik Kapalı Spor Salonu çalışmalarına Kızıltepe Belediye olarak ağustos ayının onu itibariyle […]

Kızıltepe’de 2 bin 500 kişilik kapalı spor salonu yapılıyor
Kızıltepe’de 2 bin 500 kişilik kapalı spor salonu yapılıyor
Selman Güneş
  • 20 Ağustos 2022 09:53

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı destekleriyle Kızıltepe Belediyesi, tarafından yapımına başlanılan 2500 kişilik spor salonu için yer teslimi yapılarak ilk kazma vuruldu. Salonun 2023 yılı Mayıs ayında bitirileceği hedefleniyor.

Açılışa katılan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “2500 Kişilik Kapalı Spor Salonu çalışmalarına Kızıltepe Belediye olarak ağustos ayının onu itibariyle başladık. İnşallah 2023 yılı Mayıs ayında tamamlanacak. Hizmetlerin ilçemize gelmesinde Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz. Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Spor Toto Teşkilat Başkanlığına ve bütün paydaşlara ilçemiz adına teşekkür ediyorum. Kızıltepe’ye hayırlı uğurlu olsun. Kızıltepe gençleri, Kızıltepe’nin geleceği için hayırlı ve uğurlu oldun.” dedi.