Kızıltepe yolları yenileniyor

MARDİN-Kızıltepe Belediyesi alt ve üst yapısı tamamlanan PTT Caddesi ve Kazım Karabekir Caddesi’ni belediye amblemi ile buluşturdu. Kızıltepe Belediyesi ilçe merkezinde başlattığı yol çalışmalarında hızla ilerlemeye devam ediyor. Tepebaşı, Cumhuriyet, Ersoylu Mahallesi ve Yeni Mahallede çalışmalar sürerken biten yollar vatandaşların hizmetine sunuluyor. Alt ve üst yapısı tamamlanan PTT ve Kazım Karabekir Caddesi’nde yollara belediye amblemi […]

Kızıltepe yolları yenileniyor
Kızıltepe yolları yenileniyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma28 Kasım 2020 14:02

MARDİN-Kızıltepe Belediyesi alt ve üst yapısı tamamlanan PTT Caddesi ve Kazım Karabekir Caddesi’ni belediye amblemi ile buluşturdu.

Kızıltepe Belediyesi ilçe merkezinde başlattığı yol çalışmalarında hızla ilerlemeye devam ediyor. Tepebaşı, Cumhuriyet, Ersoylu Mahallesi ve Yeni Mahallede çalışmalar sürerken biten yollar vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Alt ve üst yapısı tamamlanan PTT ve Kazım Karabekir Caddesi’nde yollara belediye amblemi yapıldı. PTT ve Kazım Karabekir Caddesi’ndeki yollar “Kızıltepe Belediyesi Belediyeniz Sizinle” amblemi ile renklendi.